Olmadı Çay İçeriz

Arkadaşlarla oturmuş çay içiyoruz. Tuzlu çekirdeğimiz de var. Yaş ilerlemiş mi ne artık, bir baktık eş adaylarından, evlilikten, birbirine denklikten bahsediyoruz. Ben etmiyorum. Dinliyorum, bir yandan da gülüyorum. Sohbet iyi ve arkadaşlar samimi. Eee zaten çay da güzel daha ne isterim. Volkan başladı anlatmaya, ben ve Selim de dinliyoruz. Bir ara:
V:Anlamıyosunuz oğlum, giydiği o ayakkabı var ya onla benim gardırobu satın alır diyorum. Lan kız Audi ile gidip geliyor işe, zengin kız oğlum. Adamların kapalı çarşıda 14 tane dükkânı var. Benim 500TL+Prim+sefer tası.3 çay
Biz: ehehehe…
V: Gülmeyin puştlar.
S: Öyle düşünme kardeşim. Hele bi konuş sen. İki gönül bir olunca samanlık seyran olur demişler.
V: Olmaz oğlum, olmaz. Düşünsene, akşam yemeğe çıkalım dicek ben yanımda sefer tasıyla gidiyorum. Bak şimdi, hayal et. Buluşma yerine kız arabasıyla gelmiş ben gecikiyorum. Beni aricak:
– Alo canım nerdesin?
– “E Hayatım ben 522ST’deyim. Köprüde biraz trafik var” mı dicem! Böyle adalaetin ben ta… Amaan neyse olm, bir ara fena kafamı kurcalıyordu da şimdi iyiyim ya, atlattım. Hiç umrumda bile değil. Lan cidden bak, şımarık bir şey zaten. Hoşlanmıyorum ya artık, şey yapmayın siz de.
Ben: Lan yürü git, daha kızla konuşmamış etmemiş burada iki saattir, bik bik bik bik. Birader bize 3 demli çay!

About

View all posts by

Bir Cevap Yazın